25 %

Bebekler Mutlu Anne Babalar Mutlu


Bebeğinizin dünyaya gelişini dokuz ay heyecanla bekledikten sonra, kendinizi “eee şimdi ne yapacağız?”, “anne–baba olarak nasıl davranmamız, ne yapmamız gerekiyor?” sorularını sorarken buldunuz mu? Merak etmeyin yalnız değilsiniz, bunları ve benzeri soruları, ikinci hatta üçüncü kez anne–baba olanlar bile soruyor kendine.

Anne–babalığın sevme, sahiplenme, koruma gibi duygusal boyutlarına içgüdüsel olarak sahibiz, fakat nasıl besleyeceğimizi, nasıl uyutacağımızı, kısacası nasıl büyüteceğimizi öğrenmek durumundayız. Elinizdeki kitapta çocuğunuzun ilk üç yılında sizi zorlayacak neredeyse her konuyu işlemeye çalıştım. Kitabı bütün olarak okuyabileceğiniz gibi gelişim dönemine göre ihtiyaç anlarında başvuracağınız bir kaynak olarak da kullanabilirsiniz. Bebeğinizle oynayacağınız öncelikle eğlenceli ardından gelişim dönemlerini desteklerken, eğiten, öğreten oyun önerilerini de ekler kısmında bulabilirsiniz.

Unutmayın lütfen bir binaya sağlam diyebilmek için temel ne kadar önemliyse, bir insana sağlam diyebilmek için de kişiliğin temellerinin atıldığı ilk üç yıl o kadar önemlidir. Günümüz şartlarında anne–babaların çocuk yetiştirme konusunda donanımlı olması, lüks ya da şans değil zorunluluk hâline geldi. Bu ve benzeri kitapları okuyan, kendini donanımlı kılma gayretinde olan anne–babalardansanız ne mutlu sizlere…

Dünyanın en mutlu Anne–Babaları olmanız dileğiyle…

Soner Yatgın

Kategoriler:
Paylaş:

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bebekler Mutlu Anne Babalar Mutlu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Yazar

Dil

Baskı Tarihi

Haziran, 2019

Baskı Sayısı

1. Basım

Sayfa Sayısı

224

Yayınevi

Barkod

9786059366274

ISBN

978-605-9366-27-4