25 %

Gemisini Kurtaran Anne Baba


Çocuğunuzu büyütürken yaptığınız ya da yapmadığınız her şey, davranışlarınız, tutumlarınız, kişiliğiniz, olaylara bakış açınız birer tuğladır ve bu tuğlalar çocuğunuzun geleceğini inşa eder.

Şüphesiz her çocuk en iyisini hak eder, anne–babalar da öyle. Sizler çocuğunuz için en iyinin, en doğrunun arayışındasınız.

Ancak günlük telaşlar, zamanı dolmuş düşünceler doğru bildiklerinizi bile yapmanıza engel olabiliyor. Daha mutlu çocuklar yetiştirip, daha mutlu anne–babalar olmak elimizde.

Çevremde gördüğüm birçok anne–baba hayatının merkezine çocuklarını yerleştirip, kendi düşüncelerini, istek ve arzularını yok sayıyor. Sonuçta çocukları için her şeyden vazgeçmiş, onlara her şeyini vermiş fakat mutsuz ebeveynler çıkıyor ortaya. Mutsuz bir eş, iyi bir anne ya da iyi bir baba olabilir mi? Mutsuz anne–babalar, mutlu çocuklar yetiştirebilir mi?

Bu kitap çocuklarınızın yetişkin olma serüvenlerinde doğru tuğlaları doğru yerlere koymanız, uygulanabilir yaklaşımlarla çocuğunuzda gördüğünüz davranış sorunlarına müdahale etmeniz, en önemlisi de çocuklarıyla gurur duyan mutlu anne–babalar olabilmeniz için yazıldı.

Kategoriler:
Paylaş:

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Gemisini Kurtaran Anne Baba” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Yazar

Dil

Baskı Tarihi

Haziran, 2017

Baskı Sayısı

1. Basım

Sayfa Sayısı

186

Yayınevi

ISBN

978-605-9366-08-3

Barkod

9786059366083